CZCL A-200AF-5XZ LED Power Supply with Input 100V~120V 200V~240V
Features of CZCL A-200AF-5XZ LED Power Supply with Input 100V~120V 200V~240V • High reliability and strong load capacity• Fixed switching frequency 100KHz• 100% full load aging test• Air natural…
- Description
- Additional information
Description
Features of CZCL A-200AF-5XZ LED Power Supply with Input 100V~120V 200V~240V
• High reliability and strong load capacity
• Fixed switching frequency 100KHz
• 100% full load aging test