Rong-Electric MDH200H5 LED Screen Power Supply For Transparent LED Video Wall
Rong-Electric MDH200H5 LED Screen Power Supply For Transparent LED Video Wall Feaetures: 2.43 MDH200H Series Input Voltage:186-264Vac, 47-63Hz     Output Power:200W Max Insulation:I/P-O/P:3.0KVac;I/P-FG:1.5KVac;O/P-FG:0.5KVac     Leakage Current:0.30mA@230Vac     Protection Function:Input Undervoltage,Over Load,Short,etc. Operating Temperature:-30~+60℃     Storage Temperature:-40~+100℃  Safety Standards:GB4943,EN60950 Cooling Mode:Self-cooling       dimension:142*58*30mm  Item No Type Output Voltage…
- Description
- Additional information
Description
Rong-Electric MDH200H5 LED Screen Power Supply For Transparent LED Video Wall Feaetures:
| 2.43Â MDH200HÂ Series |
| Input Voltage:186-264Vac, 47-63Hz |
| Output Power:200W Max |
| Insulation:I/P-O/P:3.0KVac;I/P-FG:1.5KVac;O/P-FG:0.5KVac |
| Leakage Current:0.30mA@230Vac |
| Protection Function:Input Undervoltage,Over Load,Short,etc. |
| Operating Temperature:-30~+60℃ |
| Storage Temperature:-40~+100℃ |
| Safety Standards:GB4943,EN60950 |
| Cooling Mode:Self-cooling |
| dimension:142*58*30mm |
| Item No | Type | Output Voltage | Output Current | Ripple & Noise | Effi. |
| MDH200H5 | CV | 5V | 40A | <Â 150mV | 0.89 |